NeoGenesis – marka przyszłości

Innowacyjna marka NeoGenesis to pierwsza w Polsce technologia oparta na ludzkich komórkach macierzystych. To coś czego jeszcze nie było! Absolutna nowość. To Twój sposób sposób na sukces, zwłaszcza w obecnych, ciężkich dla branży beauty czasach.

Innowacja – klucz do Twojego sukcesu

Nowy rok to przede wszystkim czas nowych wyzwań ale także nowej nadziei. W 2021 roku nadal zmagamy się z epidemią SARS-CoV-2. Każdy z nas próbuje odnaleźć się w nowej, nieznanej dotąd rzeczywistości. Jednak nie jest to tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Z każdej strony nasze działalności są blokowane przez coraz to nowsze obostrzenia.

Mimo iż obecny lockdown ominął branżę beauty, to i tak wiele salonów urody i gabinetów kosmetologii cierpi na brak klientów. Ciągłe zapewnienia ze strony placówek o bezpieczeństwie, nie wystarczają do zapełnienia kalendarza i zwiększenia obrotów. Jeżeli obecna sytuacja nie ulegnie szybkiej zmianie około ⅔ firm może jeszcze w tym roku ulec zamknięciu.

Przygotuj swój gabinet do nowych standardów. Postaw na innowacyjność. Poszerzaj swoje horyzonty, nie ograniczaj się. Nie bój się podejmować nowych wyzwań. Rozwój jest przyszłością. Rok 2021 zacznij według zasady „Kto stoi w miejscu ten się cofa”.  To jedyna szansa na sukces w naszej nowej rzeczywistości.

Dlaczego warto postawić na NeoGenesis?

Aby dobrze wejść w nowy rok, należy zadać sobie pytanie co zrobić żeby przyciągnąć do swojego gabinetu większą liczbę klientów. Należy nastawić się przede wszystkim na innowacyjność w terapiach gabinetowych. Klienci popandemiczni to osoby, które szukają konkretnych rozwiązań na konkretne problemy skórne. W taki sposób działa marka NeoGenesis, oferuje swoim klientom innowacyjne na polskim rynku beauty kosmetyki o dużej zawartości egzosomów – “inteligentnych” kapsułek zawierających substancje aktywne. Nośników pochodzących z mezenchymalnych komórek macierzystych skóry oraz tkanki podskórnej.

Jako wyspecjalizowane jednostki niosą ze sobą informacje o przebudowie i regeneracji skóry za pomocą opatentowanej technologii S²RM® (Stem Cell Released Molecules). Dzięki możliwości enkapsulacji “spakowane” zostały tam takie składniki jak: miRNA, czynniki wzrostu, proteasomy, cytokiny, chaperony i antyoksydanty.

Działanie komórkowe preparatów NeoGenesis opiera się na “systems therapeutics”, czyli kompleksowej regeneracji komórek na wielu poziomach. W przeciwieństwie do innych preparatów działanie systemowe zapewnia pełną regenerację i odbudowę komórki, nawet w stanach zapalnych wywołanych uszkodzeniem, chemioterapią, radioterapią, chorobami autoimmunologicznymi.

Nauka kontra starzenie

Siła technologii S²RM® oznacza, że ​​homeostazę na poziomie molekularnym, komórkowym i tkankowym można przywrócić starszej tkance, która znajduje się w przewlekłym stanie para-zapalnym, całkowicie eliminując w ten sposób sam stan zapalny (Maguire i Smith, 2016). Co więcej, nowe badania na ludziach pokazują, że wiele związanych z wiekiem zmian metabolicznych może nie być nieuniknionych (Chee i in., 2016), co oznacza, że ​​możemy wiele zrobić, aby zapobiec lub złagodzić wielu elementom procesu starzenia.

NeoGenesis stanowi jeden ze środków pomagających zapobiegać metabolicznemu starzeniu się skóry poprzez homeostatyczną renormalizację. Homeostaza zostaje przywrócona dzięki innowacji z dziedziny genokosmetyki, przywracając organizmowi te cząsteczki (20 tys. białek tylko w jednym z wielu egzosomów (Maguire, 2016)), które były obecne w skórze, gdy była młoda. Egzosom nie tylko chroni i dostarcza cząsteczki do skóry, ale także wszystkie molekuły razem, w tym samym czasie i przestrzeni, dzięki czemu działają zbiorowo, zapewniając najwyższą skuteczność (Maguire, 2014; 2016). Technologia ta jest potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi.

Zastosowanie preparatów NeoGenesis:

 • Trądzik pospolity
 • Egzema
 • Atopie
 • ŁZS
 • AZS
 • Łuszczyca
 • Rany pooparzeniowe
 • Rany cięte/pooperacyjne
 • Blizny zanikowe i hipertroficzne
 • Rozstępy
 • Trudno gojące się rany

Preparaty NeoGenesis można zastosować zarówno w terapiach gabinetowych, jak i intensywnej terapii domowej. Co najważniejsze można stosować je nawet na bardzo uszkodzoną skórę, aby przyspieszyć procesy regeneracyjne, złagodzić świąd i ból. Są zalecane w terapiach wspomagających gojenie skóry oraz jej pielęgnację w chemio i radioterapii, są bezpieczne dla klientów onkologicznych.

Amerykańska marka z europejską certyfikacją

Firma NeoGenesis została założona w sercu słonecznej Kalifornii. To marka, która stawia w 100% na innowacyjność, tworzy wspaniałą społeczność profesjonalistów w tym również non-profit. Pomaga stowarzyszeniom onkologicznym, wspierając terapię wymagającej skóry poddawanej intensywnej terapii. Na rynku europejskim kosmetyki te posiadają pełną certyfikację. Założycielem marki jest dr n. med Greg Maguire, wykładowca akademicki z obszaru neurobiologii molekularnej oraz główny odkrywca metody S²RM®. NeoGenesis posiada własne laboratoria, w których tworzy się prawdziwa „magia”.

Kluczem do osiągnięcia sukcesu w branży beauty jest nieustanny rozwój i innowacyjne podejście do pracy. Marka NeoGenesis łączy w sobie te dwie rzeczy, zapewniając przy tym zupełnie nowy wymiar usług w Twoim salonie oraz nowe spojrzenie na kosmetologię.