Skóry problematyczne

Dzięki braku silnych przeciwwskazań do stosowania produktów opartych na technologii S2RM®, mogą zostać one wykorzystane do szeregu zabiegów gabinetowych, które znajdą zastosowanie w przypadkach silnych stanów zapalnych lub u osób przechodzących przez leczenie przeciwnowotworowe.

Terapia egzosomami – dla kogo?

Dzięki terapii egzosomami możemy zaoferować pełen zabieg gabinetowy osobom z:

  • aktywnym trądzikiem z wykwitami typu ropień i cysta,
  • aktywną postacią atopowego zapalenia skóry,
  • aktywną postacią łuszczycy.

Zabiegi te nie tylko przyniosą ulgę w odczuwaniu pieczenia, świądu, wysuszenia skóry, ale także zapewnią stymulację wydzielania serotoniny poprzez odprężenie i relaks podczas zabiegu.  Terapia gabinetowa to jednak nie wszystko. Należy zwrócić silną uwagę na fakt, że pielęgnacja domowa to 40 procent sukcesu terapii gabinetowych. Tylko poprzez działanie synergistyczne jesteśmy w stanie osiągnąć 100-procentowy efekt kliniczny i satysfakcję klientów. NeoGenesis to marka, która stawia na pełen cykl przebudowy w obu tych aspektach. Dzięki odpowiednio skonstruowanym preparatom zapewnia bogatą terapię gabinetową, ale także uzupełnienie domowe.

Egzosomy w technologii S2RM® działają również silnie przeciwzapalnie, przynosząc dobre efekty kliniczne w dermatozach takich jak atopowe zapalenie skóry, silne stadium trądziku pospolitego czy łuszczyca. Co więcej, preparat taki jak silnie skoncentrowane serum egzosomów o stężeniu 70 %, może być nałożone nawet na skórę silnie uszkodzoną bez ryzyka podrażnienia lub wywołania reakcji alergicznej.

Produkty bazujące na S2RM® – działanie

Dzięki silnemu potencjałowi biologicznemu genokosmetyki stają się remedium na schorzenia, z którymi do tej pory nowoczesna kosmetologia i medycyna regeneracyjna sobie nie radziły. Dodatkowo produkty oparte na technologii S2RM®  działają także po regeneracji komórkowej i przebudowie macierzy pozakomórkowej (ECM). Chronią i aktywują komórki nawet po zakończeniu terapii. Dzieje się tak dlatego, że pomiędzy komórkami macierzystymi skóry a komórkami uszkodzonymi zostają wytworzone swoiste nano-kanaliki, które są przewodnikiem sygnałów o regeneracji komórkowej oraz czynników wzrostu takich jak EGF, czy FGF. Produkty bazujące na S2RM®, czyli terapii systemowej, mogą również działać przeciwbólowo. Poprzez ścisły schemat: działaj przeciwzapalnie – działaj przeciwbólowo.

Dodatkowo egzosomy silnie regenerują uszkodzone i podrażnione zakończenia nerwowe. Dzieje się tak np. w takich schorzeniach jak opryszczka lub półpasiec. W wielu badaniach udowodniono także, że preparaty te działają łagodząco i przeciwbólowo również w powikłaniach po terapii radiacyjnej lub chemioterapii.

Terapia egzosomami daje rozwiązania potwierdzone badaniami klinicznymi in vitro i in vivo. A wiele opinii o dobroczynnym działaniu preparatów potwierdza pracę naukowców nad rozwojem i ulepszaniem technologii S2RM. Zapewni Ci to wyjątkowość na rynku beauty.

Jeżeli chcesz zobaczyć efekty działania produktów zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu na kanale YouTube https://www.youtube.com/watch?v=kIUGMwPZSXI