Technologia w walce z problemami

Marka NeoGenesis, oferuje swoim klientom innowacyjne na polskim rynku beauty kosmetyki o dużej zawartości egzosomów “inteligentnych” kapsułek zawierających substancje aktywne. Nośników pochodzących z mezenchymalnych komórek macierzystych skóry oraz tkanki podskórnej. Jako wyspecjalizowane jednostki niosą ze sobą informacje o przebudowie i regeneracji skóry za pomocą opatentowanej technologii S²RM® (Stem Cell ReleasedMolecules). Dzięki możliwości enkapsulacji “spakowane” zostały tam takie składniki jak: miRNA, czynniki wzrostu, proteasomy, cytokiny, chaperony i antyoksydanty. Działanie komórkowe preparatów NeoGenesis opiera się na  “systemstherapeutics”, czyli kompleksowej regeneracji komórek na wielu poziomach. W przeciwieństwie do innych preparatów działanie systemowe zapewnia pełną regenerację i odbudowę komórki, nawet w stanach zapalnych wywołanych uszkodzeniem, chemioterapią, radioterapią, chorobami autoimmunologicznymi.

Siła technologii S²RM®

Oznacza, że homeostazę na poziomie molekularnym, komórkowym i tkankowym można przywrócić starszej tkance, która znajduje się w przewlekłym stanie para-zapalnym, całkowicie eliminując w ten sposób sam stan zapalny (Maguire i Smith, 2016). Co więcej, nowe badania na ludziach pokazują, że wiele związanych z wiekiem zmian metabolicznych może nie być nieuniknionych (Chee i in., 2016), co oznacza, że możemy wiele zrobić, aby zapobiec lub złagodzić wielu elementom procesu starzenia. NeoGenesis stanowi jeden ze środków pomagających zapobiegać metabolicznemu starzeniu się skóry poprzez homeostatyczną renormalizację. Homeostaza zostaje przywrócona dzięki innowacji z dziedziny genokosmetyki, przywracając organizmowi te cząsteczki, (20000 białek tylko w jednym z wielu egzosomów (Maguire, 2016)), które były obecne w skórze, gdy była młoda. Egzosom nie tylko chroni i dostarcza cząsteczki do skóry, ale także wszystkie molekuły razem, w tym samym czasie i przestrzeni, dzięki czemu działają zbiorowo, zapewniając najwyższą skuteczność (Maguire, 2014; 2016).

Technologia ta jest potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi. Zastosowanie preparatów z gamy jest bardzo szerokie:

Skuteczność potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi.

 • Trądzik to zaawansowana dermatoza, która stwarza wiele problemów klinicznych, zarówno w terapii domowej, jak i gabinetowej. Produkty Neogenesis opierają się na składnikach aktywnych działających silnie przeciwzapalnie, dodatkowo odbudowujemy barierę lipidową skóry, co stanowi problem w terapii trądziku. Preparaty Neogenesis są bezpieczne i możemy stosować je w każdym stadium zaawansowania. Pomagają zregenerować skórę nawet podczas terapii izotretynoiną.

  W terapii gabinetowej często jest to jedyne rozwiązanie przy bardzo zaawansowanym stadium trądziku, możemy również wspomagać inne procedury zabiegowe wyznaczonymi preparatami

 • Choroby autoimmunologiczne wymagają stanowczej pielęgnacji. To schorzenia, które sprawiają, że skóra staje się zaczerwieniona, piekąca, obrzęknięta i stale się łuszczy. Istnieje także możliwość powstawania nadżerek, przeczosów i wtórnego zakażenia bakteryjnego. Aby temu zapobiec należy stosować produkty NeoGenesis, które pomagają zwalczać przykre objawy chorób autoimmunologicznych skóry takich jak: łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry. Dzięki Serum Recovery zadziałamy silnie przeciwzapalnie i przeciwświądowo, Barier Reneval Cream daje nam zabezpieczenie skóry, silną jej odbudowę oraz zmiękczenie i zanik łuski hiperkeratotycznej. W terapii gabinetowej często to jedyne zabiegi, które możemy wykonać na skórach bardzo zniszczonych i objętych zmianami chorobowymi. Dzięki temu możemy nie tylko zapewnić naszym klientom ulgę w dyskomforcie, ale także zapewniamy im przyjemność i relaks. Co w psychotermatozach jest bardzo istotne.

 • Starzenie zarówno to zewnątrzpochodne jak i wewnątrzpochodne stanowi bardzo duży problem w pielęgnacji oraz terapii gabinetowej. Chcemy, aby produkty były skuteczne, ale nie podrażniały zbytnio skóry, tak jak ma to miejsce przy terapii witaminą A. Komórki naszej skóry z wiekiem uszkadzają się i przestają spełniać swoje funkcje jak produkcja kwasu hialuronowego i włókien podporowych. Dzięki preparatom NeoGenesis cofamy uszkodzenia komórkowe i stymulujemy komórki do regeneracji i przyjęcia swoich pierwotnych funkcji.

  W terapii gabinetowej możemy zastosować produkty Neogenesis do takich zabiegów gabinetowych jak: fala radiowa, mezoterapia bezigłowa, mezoterapia igłowa i wiele innych.

 • Skóra sucha i wrażliwa wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Bardzo ważna jest odbudowa i regeneracja, a także zatrzymanie wody w skórze właściwej. Dzięki bogatej kompozycji opartej na peptydach, egzosomach S2RM oraz oleosomach zapewniamy przesuszonej skórze to co najlepsze. NeoGenesis oferuje kompletną terapię domową, jak i zabiegi gabinetowe, które z powodzeniem nawilżają i regenerują suchą i wrażliwą skórę.

 • Pielęgnacja pozabiegowa oraz okołozabiegowa w zabiegach inwazyjnych (Radiofrekwencja mikroigłowa, mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa, laser frakcyjny, laser ablacyjny, plasma ARC, dermabrazja. ) jest trudna i sprawia wiele problemów, zarówno dla zabiegowca jak i klienta. Często uszkodzona skóra nie może być traktowana preparatami, które mogłyby stwarzać problem z alergizacją lub nadmiernym podrażnieniem. Pieczenie, obrzęk, a nawet ból sprawiają problem, wydłużają czas rekonwalescencji, a co za tym idzie nie pozwalają odpowiednio ocenić efektów zabiegowych. Preparaty NeoGenesis bogate w egzosomy w opatentowanej technologii S2RM, nie tylko skracają czas rekonwalescencji, ale także przyspieszają i poprawiają efekt kliniczny zabiegu. Wzmagają zdolności regeneracyjne skóry i zapobiegają powstawaniu blizn oraz przebarwień pozapalnych.

 • Wszyscy wiemy jak uciążliwe i długotrwałe może być leczenie ran, przekonał się o tym każdy kto chociaż raz w życiu otarł sobie naskórek. Czasem jednak rany goją się trudniej ze względu na zmiany w organizmie, które utrudniają regeneracja skóry. NeoGenesis wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu i oferuje najsilniejsze serum w gamie: Recovery. Aż 70% stężenie S2RM i brak jakichkolwiek substancji zapachowych oraz pochodzenia roślinnego daje 100% satysfakcję, przyspieszenie gojenia ran i eliminację silnego bliznowacenia pourazowego. Dzięki tym właściwościom serum Recovery możemy nakładać na bardzo zmienioną skórę, zaraz po uszkodzeniu. Idealne właściwości serum dają możliwości pielęgnacji pooperacyjnych takich jak: cięcia w plastyce brzucha, powiększaniu lub zmniejszaniu piersi, liftingu, a nawet mastektomii. Dzięki temu, że preparaty NeoGenesis są w pełni bezpieczne dla onkopacjentów możemy stosować je nawet w fazie leczenia chemio lub radioterapią.

 • Terapia skór klientów cierpiących na nowotwory jest bardzo problematyczna. Osoby te często uskarżają się na świąd, ból, pieczenie skóry. W skrajnych przypadkach dochodzi do powstania nadżerek po chemioterapii lub rumienia/poparzenia poradiacyjnego. Klienci stosujący taką terapię są wyłączeni ze stosowania pielęgnacji ogólnodostępnej, ze względu na „złe”, czyli drażniące składy produktów. Serum Recovery jako jedyne na rynku może być stosowane na tego rodzaju problemy skórne. NeoGenesis udowodniło skuteczność produktu nawet w ciężkich przypadkach uszkodzeń skóry po chemioterapii, efekt kliniczny widoczny jest już po 24 godzinach od zastosowania serum. Preparat możemy stosować już na uszkodzoną i podrażnioną skórę. Eliminuje pieczenie, ból i świąd. A co najważniejsze jest w 100% bezpieczny.