Skóra sucha i wrażliwa wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Bardzo ważna jest odbudowa i regeneracja, a także zatrzymanie wody w skórze właściwej. Dzięki bogatej kompozycji opartej na peptydach, egzosomach S2RM oraz oleosomach zapewniamy przesuszonej skórze to co najlepsze. NeoGenesis oferuje kompletną terapię domową, jak i zabiegi gabinetowe, które z powodzeniem nawilżają i regenerują suchą i wrażliwą skórę.

Booster
128.30224.50
NeoGenesis Booster to idealny produkt przeciwstarzeniowy. Serum, które zapewnia natychmiastowe i widoczne rezultaty. Idealny do szybkiego „boostowania” twojej skóry, to specjalne i bezpieczne serum do codziennego użytku, zapewnia natychmiastowy działania już od pierwszego użycia.
Skin Serum
64.50379.50
NeoGenesis Skin Serum to wyjątkowe serum przeciwdziałające efektom starzenia, redukując jego oznaki. Zawiera opatentowaną technologię S2RM®, która zapewnia gładszą, bardziej miękką i młodziej wyglądającą skórę. Daj swojej skórze pielęgnację, której potrzebuje.
Brak w magazynie
Body Cream
49.00159.00
Krem do ciała NeoGenesis to luksusowa, głęboko nawilżająca, przeciwstarzeniowa formuła stworzona z myślą o ciele. Body cream pomaga naprawić i odbudować barierę skórną, dzięki technologii S2RM® składniki aktywne wnikają w powierzchnię skóry, co pomaga w regeneracji uszkodzeń i naprawie bariery hydrolipidowej.
Promocja!
Eye Serum
179.50
Serum pod oczy NeoGenesis pomaga zregenerować delikatną skórę w okolicy oczu, a opatentowana technologia S2RMR pomaga zmniejsza widoczność obrzęków, zmarszczek i cieni pod oczami.