Starzenie zarówno to zewnątrzpochodne jak i wewnątrzpochodne stanowi bardzo duży problem w pielęgnacji oraz terapii gabinetowej. Chcemy, aby produkty były skuteczne, ale nie podrażniały zbytnio skóry, tak jak ma to miejsce przy terapii witaminą A. Komórki naszej skóry z wiekiem uszkadzają się i przestają spełniać swoje funkcje jak produkcja kwasu hialuronowego i włókien podporowych. Dzięki preparatom NeoGenesis cofamy uszkodzenia komórkowe i stymulujemy komórki do regeneracji i przyjęcia swoich pierwotnych funkcji.
W terapii gabinetowej możemy zastosować produkty Neogenesis do takich zabiegów gabinetowych jak: fala radiowa, mezoterapia bezigłowa, mezoterapia igłowa i wiele innych.

Booster
128.30224.50
NeoGenesis Booster to idealny produkt przeciwstarzeniowy. Serum, które zapewnia natychmiastowe i widoczne rezultaty. Idealny do szybkiego „boostowania” twojej skóry, to specjalne i bezpieczne serum do codziennego użytku, zapewnia natychmiastowy działania już od pierwszego użycia.
Skin Serum
64.50379.50
NeoGenesis Skin Serum to wyjątkowe serum przeciwdziałające efektom starzenia, redukując jego oznaki. Zawiera opatentowaną technologię S2RM®, która zapewnia gładszą, bardziej miękką i młodziej wyglądającą skórę. Daj swojej skórze pielęgnację, której potrzebuje.
Promocja!
Eye Serum
179.50
Serum pod oczy NeoGenesis pomaga zregenerować delikatną skórę w okolicy oczu, a opatentowana technologia S2RMR pomaga zmniejsza widoczność obrzęków, zmarszczek i cieni pod oczami.