Dr Greg Maguire – założyciel i dyrektor naukowy

Dr Maguire odbył studia podyplomowe na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, Uniwersytecie w Houston, Uniwersytecie Teksasu, The Marine BiologicalLabs, Woods Hole, MA i Cold Spring Harbor Laboratory w stanie Nowy Jork. Jest byłym profesorem nauk z zakresu neurobiologii i okulistyki na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego School of Medicine, profesorem nadzwyczajnym fizjologii na Keio University School of Medicine w Tokio, profesorem neurobiologii molekularnej na University of Washington, oraz członkiem kadry naukowej w Massachusetts General Hospital (MGH) na Uniwersytecie Harvarda.

Nagrodzony prestiżowym stypendium Fulbright-Fogarty od NationalInstitutes of Health, dr Maguire zarządzał swoim laboratorium finansowanym przez NIH w UCSD badającym degenerację i regenerację tkanek oraz rolę cząsteczek uwalnianych przez komórki macierzyste (SRM) poprzez działania parakrynne i autokrynne w celu utrzymania, naprawy i regeneracji tkanek ludzkich. Jego badania finansowane przez NIH z zakresu biologii systemów regeneracyjnych i inżynierii tkankowej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley oraz biologii komórek macierzystych na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego doprowadziły do opracowania technologii S²RM® opartej na dorosłych komórkach macierzystych.

Dr Maguire ma ponad 100 publikacji i obecnie pracuje nad swoją książką „SpontaneousStem Cell Healing”. Jest współzałożycielem SRM LivingFoundry na UCSD w San Diego oraz dyrektorem naukowym i założycielem NeoGenesis.

Stojąc na ramionach gigantów. Głównym mentorem Dr. Maguirejest laureat nagrody Nobla – Dr. John Bertrand Gurdon.

Dr John Bertrand Gurdon, profesor biologii rozwojowej na Uniwersytecie Cambridge, zdobyłnagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny w 2012. Za swoją pionierską pracę nad komórkami macierzystymi. Dr Gurdon, który uzyskał doktorat z biologii rozwojowej na Uniwersytecie Oksfordzkim, a później został przeszkolony z biologii molekularnej podczas stażu podoktoranckiego w California Institute of Technology. Swoje doświadczenie wykorzystał do badaniach, które doprowadziły do ​​odkrycia, jak normalne dojrzałe komórki można przeprogramować, aby stać się pluripotencjalnymi, tj. stać się komórkami macierzystymi.

Dr Greg Maguire, będąc stypendystą na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley oraz w Cold Spring Harbor Labs w Nowym Jorku, uczył się od dr Gurdona technik transferu jądra i translacji mikroiniekcji cząsteczek informacyjnego RNA w oocytach, jako analizę DNA, RNA i syntezy białek. Mentoring dr Gurdona o jego pionierskiej pracy, za którą otrzymał Nagrodę Nobla, był bardzo ważny dla ostatecznego rozwoju technologii S²RM® opracowanej przez dr Maguire.

Steven T. McGee – prezes, dyrektor generalny

Przez 35 lat budowania firm w wielu różnych branżach, wspólnym celem Steve’a McGeestało się inwestowanie kapitału własnego i talentu, aby pomóc łączyć firmy, które mają pomysły, jak przynosić korzyści ważnym segmentom populacji.

W odniesieniu do NeoGenesis, według Steve’a:

„Kiedy patrzę na przyszłość nauki o komórkach macierzystych, mogę stwierdzić, że teraz jesteśmy w stanie zapewnić tak wiele, aby pomóc ludziom wyglądać i czuć się młodziej, a także odzyskać zdrowie. Co równie ważne, mamy teraz możliwość dostarczania bezpiecznych i skutecznych rozwiązań chronicznym i traumatycznym problemom”.

Bardziej imponujący niż nasza nauka, są nasi ludzie. W NeoGenesis chodzi o to, aby pomóc TOBIE, naszym profesjonalnym klientom, którzy chcą osiągnąć sukces w realizacji SWOICH wizji. Pomagając i obsługując naszych profesjonalnych klientów, wspólnie tworzymy historię.

Jestem głęboko wdzięczny rosnącej liczbie członków naszego zespołu, którzy tak bardzo się o to troszczą i są gotowi pomóc naszym klientom odnieść sukces.